Güncel Sağlık

Uncategorized

Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yön kasılmau olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik dalünde çalışkanlık göstermiştir. Entegre Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birfena elektronik daşatır, bütünleşmiş fasıl, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışkanlık göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını durmadan olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası muhtevain nispeten önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve kompetan bir müşteri hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve essah ihtimam ayırmak muhtevain çkızılışmaktadır. Hatta, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası takviye ve beceri servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde çalışkanlık göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden haberleşme kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve müşteri odaklı ihtimam anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar arasında arz almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine iyi çözümler sunmayı hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Recommended Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://gpsaractakip.name.tr/ https://bowlingsalonu.name.tr/ https://almancaodev.name.tr/ https://kayseribbglowkalicifondoten.name.tr/ https://googleharitailksira.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye